...

O firmie

Jesteśmy zespołem, dla którego opinie stały się elementem naszego życia. Od lat interesowaliśmy się rozwijaniem firm na portalach opiniotwórczych, co teraz stało się codziennością. Każdy z nas chciałby posiadać dobrą opinie oraz wzbudzać zaufanie wśród swoich klientów, dzięki czemu w przyszłości przedsiębiorcy zobaczą jak wysokie zyski można uzyskać dzięki naszej ofercie. Przez ostatnie 5 lat staliśmy obok i obserwowaliśmy co się dzieje z opiniami na świecie, mamy bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o różnorakie portale. Przechodziliśmy wiele prób, które z początku były bardzo trudne ale teraz działając na wysokich obrotach z naszym całym zespołem programistycznym staliśmy się niezastąpieni.

Posiadamy sprzęt o jakim konkurencja może tylko śnić! Dzięki temu nasze usługi są najlepsze na rynku! Z biegiem czasu non-stop inwestujemy w nowe rozwiązania by zapewnić naszym klientom usługę premium!

Chyba nie musimy Ci przypominać drogi przedsiębiorco o tym że aż 16,8mln ludzi w Polsce korzysta z różnych portali np. Facebooka YT google itd.

Ludzie jadący do danej firmy w 70% czytają opinie w interencie, dzięki czemu budujesz w nich zaufanie do swojej firmy!

Najgorsze jest w tym wszystkim, że zadowolony klient opinii nie wystawi w 75%, a za to niezadowolony postara się wystawić 1 albo może nawet i kilka!

Z klientem wiążemy się umową o świadczenie usług marketingowych, dzięki czemu uzyskują państwo 100% gwarancji wykonania usługi!

Gwarantujemy:

– 100% satysfakcji z wykonanych usług!
– Umowę poufności!
– Indywidualne podejście do każdego klienta!
– Indywidualnego opiekuna każdego zlecenia!
– Stały kontakt z klientem!
– Terminowość!
– Wystawiamy faktury VAT!

* TO TY DOBIERASZ CZĘSTOTLIWOŚĆ DODAWANYCH KOMENTARZY *
Nie zastanawiaj się !!

Dzięki naszym opiniom zyskaliśmy grono zadowolonych Klientów, co motywuje nas do dalszej pracy. Pozytywne opinie o firmie w internecie – to wzrost sprzedaży Twoich usług i produktów oraz stabilna pozycja Twojej firmy w sieci.

Zapraszamy do naszych pakietów które przygotowaliśmy !

pomożemy Ci w twoich opiniach

Pamietaj im lepsza ocena tym Twoja firma będzie wyżej w wyszukiwarce google.
** Na zyczenie klienta możemy zastosować umowę poufności od kiedy do kiedy realizujemy zlecenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart