...
Jak przeglądać recenzje w Google

Jak zobaczyć swoje opinie na Google

Opinie Google to ważne źródło informacji i ocen o firmach, produktach oraz usługach. Często sami udzielamy opinii na temat miejsc, które odwiedzamy lub produktów, które kupujemy. Jednak, jak możemy sprawdzić, co dokładnie napisaliśmy? Oto kilka kroków, które pomogą Ci zobaczyć swoje opinie na Google.

Zaloguj się na swoje konto Google
Aby zobaczyć swoje opinie na Google, musisz być zalogowany na swoje konto Google. Upewnij się, że używasz tego samego konta, na którym umieściłeś opinie.

Otwórz Google Maps
Google Maps jest jednym z najlepszych miejsc, aby sprawdzić swoje opinie na Google. Wejdź na stronę główną Google Maps poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację na swoim smartfonie.

Przeszukaj swoje recenzje
W prawym górnym rogu Google Maps znajdziesz ikonę menu w postaci trzech poziomych kresk. Kliknij na nią, a pojawi się menu rozwijane. Wybierz „Twoje recenzje” lub „Twoje opinie”.

Znajdź swoje opinie
Na nowej stronie znajdziesz listę swoich opublikowanych opinii na Google. Będą one wyświetlone razem z nazwą firmy lub miejsca, do którego dodałeś recenzje.

Przeczytaj swoje opinie
Kliknij na dowolną opinię, aby ją przeczytać i sprawdzić, co napisałeś. Możesz również edytować lub usunąć swoje opinie, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Teraz wiesz, jak zobaczyć swoje opinie na Google za pomocą Google Maps. Pamiętaj, że opinie te mogą być widoczne dla innych użytkowników, dlatego zawsze staraj się wyrażać swoje zdanie w sposób rzetelny i konstruktywny. Twoje opinie mogą pomóc innym użytkownikom dokonywać informowanych wyborów i budować reputację firm oraz miejsc, które oceniasz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart